.
LSi

Jak to funguje?

LiveShop je patentovaný systém netradičního videohovoru, v rámci kterého můžete využívat – kromě dnes už běžné online komunikace tváří v tvář – také originální formu oboustranné dynamické interakce s virtuálnimi objekty přímo na obrazovce.

Takhle to funguje pokračovat...
1

Na vaší straně

Prodejce, odborník, nebo vaše zákaznická podpora řídí online schůzku za pomoci setu kamery, headsetu s mikrofonem a speciálního dotykového zobrazovače se zpětnou projekcí. Předpřipravené a dynamicky generované virtuální objekty pak může ovládat pomocí dotykových gest a vnášet tak do samotné schůzky živost, interakci a zábavu.

2

Na straně klienta

Váš klient, zákazník či obchodní partner potřebuje k samotné schůzce pouze libovolné elektronické zařízení s připojením k internetu. Zákazník může zasahovat do dění na obrazovce pomocí dotykových gest nebo klikáním myši nebo na klávesnici.

3

Komunikace

LiveShop tedy představuje spojení tradičního videhovorů s unikátním propojením a využitím oboustranné interakce pomocí různorodých prvků, jako jsou například fotografie, ilustrace, texty, ovládací prvky i formuláře. Podívejte se na video jak LiveShop vypadá v praxi.

LSi - Jana

Slyšíte o tom poprvé? Tady jsou nejčastější otázky:

Jak rychlé připojení potřebuji, aby vše fungovalo tak jak má?

Systém LiveShop si díky kvalitnímu technologickému řešení vystačí na klientské straně s připojením od rychlosti 0,5 Mb/s. Obecně platí zjednodušené pravidlo – pokud na daném připojení spustíte běžná videa z YouTube, je rychlost dostatečná.

Kdo bude v mé firmě LiveShop obsluhovat?

Vaše zaměstnance zaškolíme a plně podpoříme, aby se co nejdříve naučili se systémem dobře pracovat. LiveShop je navržen velmi intuitivně a práce s ním je snadná. Pokud však okolnosti nedovolují pro obsluhu ve vaší firmě někoho vybrat, my se o vše postaráme.

Chtějí tak komunikovat moji klienti?

Ano. Je to pro ně přirozené. Vidí člověka, který se o ně zajímá a snaží se jim vyjít vstříc. Navíc je to nic nestojí, a nepotřebují žádné zvláštní zařízení, pouze telefon, tablet nebo počítač s připojením k internetu. Díky LiveShopu budou mít pocit, že dostávají opravdu nadstandardní péči a přitom z pohodlí svého domova nebo kanceláře.

Jaká je cena LiveShopu?

 

Samozřejmě to je dobrá otázka. Záleží na počtu zařízení a požadavcích klienta. Proto je nejjednodušší nás kontaktovat a my vám rádi připravíme nabídku na míru.

Zajímá vás něco jiného?

Napište nám nebo zavolejte. Rádi vám pomůžeme, a zodpovíme veškeré otázky. V případě zájmu vám i celý systém osobně předvedeme v akci.

LSi

Originální koncept s nekonečnými možnostmi

Zaujali jsme Vás? pokračovat...

Naše služby spokojeně využívají například tyto společnosti

Spojili jsme to nejlepší z online a off-line světa

LiveShop zvyšuje efektivitu komunikace a konverzní poměr o desítky procent. A to díky tomu, že dokáže snoubit jak výhody osobního jednání, tak rychlost a nenáročnost online řešení.

Zjistěte víc informací!
Volejte, pište nebo se stavte.